• Новак
JEXXI Бренд Прстени За Жените Шупливи Надвор Кубни Циркон Свадба Ангажман Sterling Silver Бендови Прстен Булчински Мода Накит

JEXXI Бренд Прстени За Жените Шупливи Надвор Кубни Циркон Свадба Ангажман Sterling Silver Бендови Прстен Булчински Мода Накит

DEN 266.40
DEN 176.00 -34 %

Достапност
Производот е достапен


925 Sterling Silver Прстени Накит
Големина : 6-7-8-9
Состојба : 100% Сосема Нов

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Сребрени Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден прстени накит
Компатибилност:
Никој
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Е Прилагодена:
Yes
Прстен Големина:
6/7/8/9

Комплементите на стоката

Топ Човек Сина Волфрам Прстени Карбид Мажите Прстен Свадба ungsten Карбид Прстени Жените САД, Русија и Бразил Топла Продажба

100% нов бренд и висок квалитет на Волфрам Карбид Свадба Прстени За Неколку Сина Боја За Жени Мажи Гроздоб

DEN 384.00 752.64

JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прстени Слободни Големина

JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прсте

DEN 90.00 106.08

Посебно ! 9-10мм Круг Намали Фунта Сребро 925 Ангажман Свадба Полу Планината парична Казна Прстен на Жените Накит Поставување

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.3 gПрстен Големина : 6.5Поставувањ

DEN 2160.00

Топла Продажба Широк Златна Боја Хируршки Нерѓосувачки Челик Ознаки Прстен Фантастична Сребро Панк Прстени за Жените Bague Acier

Топла Продажба Широк Злато Позлатен Хируршки Нерѓосувачки Челик Ознаки Прстен Фантастична Сребро Панк

DEN 475.00 475.20

BEIER трговија на Големо Мода за Мажи Високо Полиран не ' Рѓосувачки Челик Двојно Црна Лента Прстен Готски Стил Најдобар Подарок

ПОВРАТНИ информацииСите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја

DEN 157.44

Топла Луксузни Гроздобер Прстени За Жените Мода Cystal Цвеќиња Скулптура Црвена Смола Турција Накит Боја Античките Злато Прст

com EPacket 720 дена www.hk Холандија Пост 1545 дена www.net / en / EMS Изразат 515 дена www.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.ДЕТАЛИ

DEN 186.72