• Новак
дами светкавиот оглавник матурска формално долго најновите модни жените партија фустани 2017 полноќ руменило tulle фустан девојка бал H3918

дами светкавиот оглавник матурска формално долго најновите модни жените партија фустани 2017 полноќ руменило tulle фустан девојка

DEN 2539.20

Достапност
Производот е достапен

Половината( G ) =___инчи или cm до вашиот папокот 3cm
3.Висина ( N )=___ инчи или cm(од врвот на главата на подот не вклучуваат чевли)
6. Полнење како што тоа зависи од вашата земја политика. Фустанот не вклучува било accesories, како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat ( емисија за слики ).
Како да се изберете големина?
1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големина не може да биде поголем .Колковите( I ) =___инчи или cm
4. ви благодариме
Овој фустан со градник во изградба
Кога ќе се направи нарачката ,ве молиме оставете порака за да ни кога сакате фустан во ред .
Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро
Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.ако сакате овој фустан за вашиот bridemaids или повеќе од еден фустан,ве молиме да се купи фустани едно време. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
Нашиот стандарден фустан должина е за 170cm (5'7") висина со пета чевли девојка.
бидејќи БОЈА ЗАСЕНЧУВАЊЕ постои во различни серии ткаенина .На снимката може само да се претвори околу телото е најдобар.
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати .За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги. Фустан кој Не Може да Се Направи во Custom Size . Ние обично знак на стоки за Low Cost на комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да минимум или да се избегне GST или V.
Ние силно совети што да се измери себе си ,а потоа ни даде вашата големина пред да се направи нарачка .
Во случај да се компензира за двете од нас љубезно pls потврди.ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Оглавник
Силуета:
Бал
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
B3918
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Палачинка
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Партија Пром Фустани Долг Vestido де Феста А-линија Душо Ракави Beaded Патент Назад Формално Вечер Фустани

Боја ШемаАко не Можете Да Најдете Боја Ви се Допаѓа Во можност,Или Ќе Треба да ги Прилагодите Со Мерења,

DEN 6696.00 7440.00

2017 Вистински Примерок Луксузни А-Линија Пром Фустани Длабоко V Деколте, Кат Должина Монистра Формално Вечер Партија Фустани

Добивање на професионално мери е најсигурен начин за да се обезбеди финален производ ќе достигне соврш

DEN 7085.00 7872.00

АНТИ Топла Продажба Темперамент Вечер Матурска Партија Фустани Облечи Tulle А-Линија Кристал Домот Долго Стил се Облекуваат Кат-Должина

Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

DEN 4251.00 5184.00

2017 жените дами шампањ краток чај должина вечера фустани шампањ чипка секси домот матурска облекување наметки 2017 бал H4113

Цената што ја платиле за стоки исклучува било царина.Нормално треба 7days.ние одбие било друга адреса аман

DEN 1243.00 1243.20