• Новак
50Pcs CN3052A SOP8 во парк Нови и оригинални

50Pcs CN3052A SOP8 во парк Нови и оригинални

DEN 564.00

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката