• Новак
20Pcs AAT4614IGU-2-T1 Silkscreen5VBAL SOT23-6 во парк Нови и оригинални

20Pcs AAT4614IGU-2-T1 Silkscreen5VBAL SOT23-6 во парк Нови и оригинални

DEN 216.96

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката