• Новак
10Pcs SN74LS74AN DIP14 Флип Пропадне D-Тип Пос-Edge 2-Елемент 14-Pin PDIP Цевка во парк Нови и оригинални

10Pcs SN74LS74AN DIP14 Флип Пропадне D-Тип Пос-Edge 2-Елемент 14-Pin PDIP Цевка во парк Нови и оригинални

DEN 155.04

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката