• Новак
10Pcs CS5171EDR8G 5171E SOP8 1.5 А 280 kHz/560 kHz Зголеми Регулатори во sstock Нови и оригинални

10Pcs CS5171EDR8G 5171E SOP8 1.5 А 280 kHz/560 kHz Зголеми Регулатори во sstock Нови и оригинални

DEN 365.28

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката