• Новак
50Pcs BZX84B18LT1G silkscreenT20 SOT-23 во парк Нови и оригинални

50Pcs BZX84B18LT1G silkscreenT20 SOT-23 во парк Нови и оригинални

DEN 233.28

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката