• Новак
50Pcs APM2306AC-TRL APM2306AC 2306 SOT23 N-Канал Подобрување на Режимот на MOSFET во парк Нови и оригинални

50Pcs APM2306AC-TRL APM2306AC 2306 SOT23 N-Канал Подобрување на Режимот на MOSFET во парк Нови и оригинални

DEN 232.32

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката