• Новак
2 парчиња LME49860MA SOP8 44V OP Amp Двојна GP +-22V 8-Пински SOIC Цевка во парк Нови и оригинални

2 парчиња LME49860MA SOP8 44V OP Amp Двојна GP +-22V 8-Пински SOIC Цевка во парк Нови и оригинални

DEN 224.64

Достапност
Производот е достапен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката