• Новак
HAPPYBATE компатибилен MS614 MX613ST MX615 MX615+ MX660P MX710 проектор светилки сијалица, 5J.J3T05.001

HAPPYBATE компатибилен MS614 MX613ST MX615 MX615+ MX660P MX710 проектор светилки сијалица, 5J.J3T05.001

DEN 1296.00
DEN 1063.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен

Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и run-time,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
5J.J3T05.001
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE

Комплементите на стоката