• Новак
Оригиналниот голи проектор крушка светилка RLC-051 PJD6251 VIP280W 0.9 E20.8 за PJD6251

Оригиналниот голи проектор крушка светилка RLC-051 PJD6251 VIP280W 0.9 E20.8 за PJD6251

DEN 4080.00
DEN 3876.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве :
• Исклучување на машината и да се овозможи светилка да се излади целосно
• Отстранете го поклопецот
• Unscrew светилка домување единица
• Отстранување на стари светилка
• Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. 180-ден Гаранција. Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци.
Модел БР. Оригиналниот светилка со домување (OWH/GLM/OEM)
3. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите. Проектор светилки слабо како тие возраст. Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4.8
Компатибилен Viewsonic проектор Применуваат следниве модели :
PJD6251
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Ние можеме да снабдување :
1. Компатибилен голи светилка (CB)
Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHB
Повеќе детали на светилки за вашиот референца,ве молиме проверете ги следните фотографии

Зошто да се купи од нас
1.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
RLC-051
Бренд Име:
SIMUSA
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Траење на живот:
2000-3000
Номинална моќност:
VIP280W 0.9 E20.8

Комплементите на стоката