• Новак
QIAMNI 10pcs Антички Панк Волкот Птица Секира Ѕвезда Круг Амајлија Пагански Готски Словенски Valknut Викинг Шарм Pendant Мажи Жени Додатоци

QIAMNI 10pcs Антички Панк Волкот Птица Секира Ѕвезда Круг Амајлија Пагански Готски Словенски Valknut Викинг Шарм Pendant Мажи

DEN 815.52
DEN 448.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен


Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
sw6476
Стил:
Панк
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
QIAMNI
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Должина:
45+5cm
OEM цел:
Добредојде
Пол:
жените Дама девојки мажи
дизајн:
шарм pendant
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
изјава Шарм Pendant:
Додатоци ѓердан жени

Комплементите на стоката

Топла продажба на природен labradorite камен Фацетирани pendant Конектор за diy накит одлуки 12pcs/многу Големо бесплатен превозот

Опис Состојба : Нова .Камен Големина : 13mm*18mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природен каменMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm

DEN 499.00 623.52

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув�

DEN 1368.00 1440.00

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20