• Новак
15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

DEN 396.00
DEN 376.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. што сакате . Добредојдовте пратена е-пошта до нас со сите проблеми
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас со е-Мејл ако имате било какви проблеми пред да замине на повратни информации. вашето задоволство е наша цел.
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.па можно е да има малку деформација понекогаш. ние ќе се потрудиме да ви помогне . без порака и ние ќе бидеме пост преку ramdon.Бидејќи handmaade. ви благодариме.
Материјал : Стакло
ако сакате други стил ве молиме оставете порака за да ми кажете НЕ. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
мешани
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

20pcs/многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓердани Накит Одлуки

20pcs / многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓе�

DEN 142.00 157.92