• Новак
Убава! Природни Кристал Ѓердан

Убава! Природни Кристал Ѓердан

DEN 1376.64

Достапност
Производот е достапен


Опис :

Камења Информации :
Компир бел кристал, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 6x17mm-11x47mm(кристал) должина : 18"-20"(ѓердан) затворач : 18 К GP Затворач
Политика за наплата Ако не сте задоволни кога ќе приемот на нашата објектот,ве Молиме контактирајте со нас во 2 недела,ние може да се разговара, наместо објект или наплата. Ако Објектот е unworn и не кршење. ќе може да се добие целосна наплата
За НАС, и Ние се справи со нив, во обработка на накит и продажба на трговијата во Кина,ние имаме богата накит искуство,можеме да ви понудиме различни стилови и различни видови на накит ви даде,ако може да понуди дизајн на накит за мене,може да се прилагодите на накит дизајн погоден за вас да го даде за вас.Ако цел на нашите објекти, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ако нарачате повеќе предмети,ние би сакале да се комбинираат трошоците за превозот да заштедите пари. Ние нудиме одлични пакување за да се обезбеди тие предмети ќе цел да пристигнат безбедно.Кога извршената уплата,ќе испрати исклучување на елементи, за да сте во два работни денови.Ве молиме имајте во времетраење на превозот,ако пакетот не е примен на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ги пратите на пакет од нашите поштата,и да знаете за пакет број да ги следите од вашиот поштата.Ако пакетот изгубени,ние ќе рефундирање на дека.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker,Период Tracker,Фитнес Тракер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
no
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Hyperbole

Комплементите на стоката

20pcs/многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓердани Накит Одлуки

20pcs / многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓе

DEN 142.00 157.92

Топла продажба на природен labradorite камен Фацетирани pendant Конектор за diy накит одлуки 12pcs/многу Големо бесплатен превозот

Опис Состојба : Нова .Камен Големина : 13mm*18mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природен каменMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm

DEN 499.00 623.52

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

Моден едноставна сребро pendant.Солидна 925 сребрен круг бисер ѓердани.Ѓердан шарм жените.Трговија на големо фунта сребрен накит

, Улица, Град, Регион и држава Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашио

DEN 901.00 1099.20

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20