• Новак
Granny Шик Модни Mens Накит Сребро Злато Нерѓосувачки Челик Крстот Pendant со Византискиот Ѓердан

Granny Шик Модни Mens Накит Сребро Злато Нерѓосувачки Челик Крстот Pendant со Византискиот Ѓердан

DEN 335.52
DEN 268.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик Големина : 54mm*39mm/2. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.

Декларирани спецификации

Метална боја:
Pendant САМО, Крстот и 18in Синџир, Крстот и 20in Синџир, Крстот и 22in Синџир, Крстот и 24in Синџир, Крстот и 26in Синџир, Крстот и 28in Синџир, Крстот и 30in Синџир, Крстот и 32in Синџир, Крстот и 34in Синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Бренд Име:
Судбината Љубов
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
2018X1850
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Декорација
Големина:
54mm*39mm/2.12*1.53
occastion:
Ангажирање /Годишнината /Партија/ Подарок
Состојба:
Нови
забелешка:
Бесплатни Синџир вклучувајќи
боја:
Сребро&Злато

Комплементите на стоката

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

20pcs/многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓердани Накит Одлуки

20pcs / многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓе

DEN 142.00 157.92

Топла продажба на природен labradorite камен Фацетирани pendant Конектор за diy накит одлуки 12pcs/многу Големо бесплатен превозот

Опис Состојба : Нова .Камен Големина : 13mm*18mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природен каменMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm

DEN 499.00 623.52

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20