• Новак
Виолетова Кристал &Кристал Ѓердан

Виолетова Кристал &Кристал Ѓердан

DEN 1482.24

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Камења Информации :
Сина rondelle кристал, фенси Аметист, добар квалитет, со висок сјај ! Дијаметар : 10x28mm(калцедон), 6mm(кристал). должина : 18"(ѓердан) затворач : 18 G PK Затворач
Политика за наплата Ако не сте задоволни кога ќе приемот на нашата објектот,ве Молиме контактирајте со нас во 2 недела,ние може да се разговара, наместо објект или наплата. Ако Објектот е unworn и не кршење. ќе може да се добие целосна наплата
За НАС, и Ние се справи со нив, во обработка на накит и продажба на трговијата во Кина,ние имаме богата накит искуство,можеме да ви понудиме различни стилови и различни видови на накит ви даде,ако може да понуди дизајн на накит за мене,може да се прилагодите на накит дизајн погоден за вас да го даде за вас.Ако цел на нашите објекти, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ако нарачате повеќе предмети,ние би сакале да се комбинираат трошоците за превозот да заштедите пари. Ние нудиме одлични пакување за да се обезбеди тие предмети ќе цел да пристигнат безбедно.Кога извршената уплата,ќе испрати исклучување на елементи, за да сте во два работни денови.Ве молиме имајте во времетраење на превозот,ако пакетот не е примен на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ги пратите на пакет од нашите поштата,и да знаете за пакет број да ги следите од вашиот поштата.Ако пакетот изгубени,ние ќе рефундирање на дека.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker,Порака За Потсетување,Фитнес Тракер,Расположение Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
no

Комплементите на стоката

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув�

DEN 1368.00 1440.00