• Новак
MY0214 Рог Кварц Двојно Кауција Конектор со Чисто Злато Боја на Капа и Спасување,Природен Камен Pendant за Изработка на Накит

MY0214 Рог Кварц Двојно Кауција Конектор со Чисто Злато Боја на Капа и Спасување,Природен Камен Pendant за Изработка на Накит

DEN 1098.24
DEN 1044.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Опис
Точка Законик :
MY0214
Материјали : Камен
Боја :
Црна
Големина на :
Околу 40mm
Пол :
Унисекс
Плаќање :
Т/T/western union/visa/master/трансфер
Испорака :
Epacket/DHL/Федекс/UPS-от
Пакување :
Секој објект пакување со една OPP вреќа
Производот Се Покаже
Превозот начин
1.
S ervice
1.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MY0214
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
рог

Комплементите на стоката

Моден едноставна сребро pendant.Солидна 925 сребрен круг бисер ѓердани.Ѓердан шарм жените.Трговија на големо фунта сребрен накит

, Улица, Град, Регион и држава Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашио�

DEN 901.00 1099.20

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув�

DEN 1368.00 1440.00

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

ние ќе ви одговори на вашата епошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го пла�

DEN 376.00 396.00