• Новак
Зачудувачки! 20 оникс&Кристал Ѓердан

Зачудувачки! 20 оникс&Кристал Ѓердан

DEN 1103.52

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Камења Информации :
Фенси сина и розова ахат, сина rondelle кристал, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 15 x20mm-22x35mm(сина ахат), 45mmx61mm(розова ахат), 12mm(кристал). должина : 20"(ѓердан) затворач : Lapis Вклучите затворач
Политика за наплата Ако не сте задоволни кога ќе приемот на нашата објектот,ве Молиме контактирајте со нас во 2 недела,ние може да се разговара, наместо објект или наплата. Ако Објектот е unworn и не кршење. ќе може да се добие целосна наплата
За НАС, и Ние се справи со нив, во обработка на накит и продажба на трговијата во Кина,ние имаме богата накит искуство,можеме да ви понудиме различни стилови и различни видови на накит ви даде,ако може да понуди дизајн на накит за мене,може да се прилагодите на накит дизајн погоден за вас да го даде за вас.Ако цел на нашите објекти, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ако нарачате повеќе предмети,ние би сакале да се комбинираат трошоците за превозот да заштедите пари. Ние нудиме одлични пакување за да се обезбеди тие предмети ќе цел да пристигнат безбедно.Кога извршената уплата,ќе испрати исклучување на елементи, за да сте во два работни денови.Ве молиме имајте во времетраење на превозот,ако пакетот не е примен на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ги пратите на пакет од нашите поштата,и да знаете за пакет број да ги следите од вашиот поштата.Ако пакетот изгубени,ние ќе рефундирање на дека.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Обликотшема:
Скелетот
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker,Порака За Потсетување,Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
no

Комплементите на стоката

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув

DEN 1368.00 1440.00

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20

20pcs/многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓердани Накит Одлуки

20pcs / многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓе

DEN 142.00 157.92

Моден едноставна сребро pendant.Солидна 925 сребрен круг бисер ѓердани.Ѓердан шарм жените.Трговија на големо фунта сребрен накит

, Улица, Град, Регион и држава Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашио

DEN 901.00 1099.20