• Новак
lanseis 1pcs Словенски Lunula Жената Ѓердан Антички Сребрен рачно изработени Lunula Pendant Ѓердан Пагански Накит Нордиска

lanseis 1pcs Словенски Lunula Жената Ѓердан Антички Сребрен рачно изработени Lunula Pendant Ѓердан Пагански Накит Нордиска

DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно. нудиме OEM услуга,ние може да го прилагодите производи за вас, ако се предвидени големина и материјал.Ако сакате да се од големо е, ве молиме контактирајте usvia e-mail без двоумење. Сакаат да имаат голем шопинг !
2140886578237631 топла продажба US $ 29.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 26.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 38.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 28.00 /парче US $ 42.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 38.00 /парче US $ 48.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 34.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 36.00 /парче САД $ 36.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 31.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 28.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 49.00 /парче US $ 38.00 /парче

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Должина:
45CM

Комплементите на стоката

Моден едноставна сребро pendant.Солидна 925 сребрен круг бисер ѓердани.Ѓердан шарм жените.Трговија на големо фунта сребрен накит

, Улица, Град, Регион и држава Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашио�

DEN 901.00 1099.20

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

ние ќе ви одговори на вашата епошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го пла�

DEN 376.00 396.00