• Новак
5PCs/Многу Златна Боја Галвански Глеѓ Легура Шарм Kawaii Животинско Диносаурус Метал Хривнија Ѓердан Keyring Синџир Шарм

5PCs/Многу Златна Боја Галвански Глеѓ Легура Шарм Kawaii Животинско Диносаурус Метал Хривнија Ѓердан Keyring Синџир Шарм

DEN 143.04
DEN 129.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

99 /многу
парчиња / многу
Најновите хривнија накит легури на метал шарм Бесплатен превозот 50pcs/многу злато на ѕвонење накит телефон синџир шарм со смола цвет US$ 20.
Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/број 17*13 MM Злато тон нафта капка хривнија накит шарм DIY глеѓ легури на метал убавина главата телефон синџир шарм US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновиот луксузен сјај кристал глеѓ животинско овци шарм Злато на ѕвонење позлатен легура масло капка хривнија накит шарм US$ 21.
Повратни информации детали :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи на
осветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувања
на компјутерски монитори. Ако сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 ѕвезди
бодови за нас,ние ќе високо appeciated за тоа.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако
примена на нашите производи што боите се малку различни со слики.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновите 30pcs 15*14mm симпатична животно овци масло капка хривнија накит шарм DIY злато на ѕвонење позлатен метални легури DIY шарм US$ 17. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или
ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека
тоа е точно.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот нови 30pcs 23*14mm мачка очи камен отвори легура хривнија шарм трговија на Големо злато на ѕвонење позлатен лим diy накит шарм US$ 17.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
масло се откажат од легиран шарм
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
diy накит
Компатибилност:
diy накит
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
цинк легура кристал rhinesone
Обликот:
камерата форма
Количина:
5pcs
Пакување:
5pcs/торба
Големина:
01
Употреба:
телефон синџир keyring earring ѓердан хривнија
превозот:
1 цел преку 6usd,слободни кина пост регистрирани воздух пошта или e-пакет
Брза испорака:
износ над 150usd,слободни брза испорака како емс fedex и така натаму

Комплементите на стоката

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув

DEN 1368.00 1440.00

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

ние ќе ви одговори на вашата епошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го пла

DEN 376.00 396.00