• Новак
Мачка 25мм Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Neckalce Pendant Парфем Diffuser Locket слободни 10pcs Чувствува Влошки

Мачка 25мм Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Neckalce Pendant Парфем Diffuser Locket слободни 10pcs Чувствува

DEN 307.20
DEN 267.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Сребрен Накит 25 mm Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!
.
4 Нашите пакување
5.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки
вклучуваат 1pcs 2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy. Како да се цел?
2.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки
за нас
1. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
25mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг

Комплементите на стоката

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

ние ќе ви одговори на вашата епошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го пла

DEN 376.00 396.00