• Новак
Новодојдени 18mm Snap Копчето Накит Природни Кристал Хексагонални Камен Pendant Ѓердан DZ0117b

Новодојдени 18mm Snap Копчето Накит Природни Кристал Хексагонални Камен Pendant Ѓердан DZ0117b

DEN 205.44

Достапност
Производот е достапен


Новодојдени 18mm Snap Копчето Накит Природни Кристал Хексагонални Камен Pendant Ѓердан
Модел : DZ0117b
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ0117b
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Објектот:
pendant ѓердан
Материјал:
природен камен
боја:
како Слика
Обликот:
Хексагонални
За:
18mm snap копчето
Тежина:
10g
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метал Тип:
Бакар
Синџир должина:
45см

Комплементите на стоката

Моден едноставна сребро pendant.Солидна 925 сребрен круг бисер ѓердани.Ѓердан шарм жените.Трговија на големо фунта сребрен накит

, Улица, Град, Регион и држава Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашио

DEN 901.00 1099.20

MY0214 Рог Кварц Двојно Кауција Конектор со Чисто Злато Боја на Капа и Спасување,Природен Камен Pendant за Изработка на Накит

ОписТочка Законик : MY0214Материјали : КаменБоја : ЦрнаГолемина на : Околу 40mmПол : УнисексПлаќање : Т / T / western

DEN 1044.00 1098.24

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

ние ќе ви одговори на вашата епошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го пла

DEN 376.00 396.00