• Новак
Класичен Луксузни Бисер Pendant Ѓердани за Жените Свадба Накит Подароци 9-10ММ Слатководни Бисери 925 Фунта Сребро Синџир FEIGE

Класичен Луксузни Бисер Pendant Ѓердани за Жените Свадба Накит Подароци 9-10ММ Слатководни Бисери 925 Фунта Сребро Синџир FEIGE

DEN 2231.52
DEN 1339.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
[Бренд Име] Feige
[Item Type] Pendant ѓердани
[Pendant Големина] 27*20mm
[Бисер Тип] Слатководни бисери
[Бисер Боја] Природни Бела
[Бисер Големина] 9-10мм
[Бисер Облик] Рамен круг
[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти
[Метали Лента] 925 Sterling Silver
[Страна Камен] Циркони
[Синџир Должина] 18inches/45см
[Пакет] Накит Кутија

Декларирани спецификации

Големина На Бисер:
9-10мм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
бисер
Број На Модел На:
57460739
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
010128236547
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Feige
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Pendant Големина:
27*20mm
Certificate Type:
ЦВА
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
бисер боја:
Бела

Комплементите на стоката

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув

DEN 1368.00 1440.00

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

Моден едноставна сребро pendant.Солидна 925 сребрен круг бисер ѓердани.Ѓердан шарм жените.Трговија на големо фунта сребрен накит

, Улица, Град, Регион и држава Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашио

DEN 901.00 1099.20

20pcs/многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓердани Накит Одлуки

20pcs / многу 13x16mm Четири Лист Детелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Печат Празни Тагови Приврзоци за Ѓе

DEN 142.00 157.92