• Новак
20sets/многу 10X10mm јасно плоштади Стакло Меур со капа pendant поставите накит finidngs мода стакло свет шишенцето pendant DIY

20sets/многу 10X10mm јасно плоштади Стакло Меур со капа pendant поставите накит finidngs мода стакло свет шишенцето pendant DIY

DEN 471.36
DEN 448.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем. Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка.злато позлатен Вклучуваат : galss goble. вашето задоволство е наша цел.
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате.
Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји.Рачно изработени,Мали меурчиња на површината,ако умот,pls не цел.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer. Добредојдовте пратена е-пошта до нас со сите проблеми
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас со е-Мејл ако имате било какви проблеми пред да замине на повратни информации.Бидејќи handmaade. Ве молиме контактирајте со нас ако објектот не пристигнат над 30 работни дена. ви благодариме. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа. Опис големина : 10 X10mm Метал капа : 8mm сребро позлатен., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
10мм
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Класичен Луксузни Бисер Pendant Ѓердани за Жените Свадба Накит Подароци 9-10ММ Слатководни Бисери 925 Фунта Сребро Синџир FEIGE

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Pendant ѓердани[Pendant Големина] 27*20mm[Би

DEN 1339.00 2231.52

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20