• Новак
100pcs/многу завртка капа Месечината форма име на ориз уметност кристал парфем Етерично масло pendant шишенцето арома шише diy ѓердан додаток

100pcs/многу завртка капа Месечината форма име на ориз уметност кристал парфем Етерично масло pendant шишенцето арома шише diy

DEN 1680.00
DEN 1596.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор
.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот. ние ќе бидеме секогаш подготвени. ако сакате .
веб-страница :
100pcs
големина : 23*10мм цена : Вклучуваат pendant, кап завртки
Други форми :
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union .
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL. Оваа точка не се вклучуваат чевли.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Приврзоци

Комплементите на стоката

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20

2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316L не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Стакло Меморија Locket Приврзоци

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Најновите Водоотпорен 25мм Виножито Искра Завртка 316 L не 'Рѓосув

DEN 1368.00 1440.00

15pcs/многу завртка капа мешани Минијатурни кои Сакаат Шише Стакло јасно Парфем етерично масло шарм шишенцето pendant накит додаток

ние ќе ви одговори на вашата епошта во рок од 12 часа., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го пла

DEN 376.00 396.00