• Новак
Цвет Природен Бисер Pendant Ѓердани за Жените Годишнината Накит 8-9MM Слатководни Бисер Вистински 925 Фунта Сребро Синџир FEIGE

Цвет Природен Бисер Pendant Ѓердани за Жените Годишнината Накит 8-9MM Слатководни Бисер Вистински 925 Фунта Сребро Синџир FEIGE

DEN 1343.52
DEN 806.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
[Бренд Име] Feige
[Item Type] Pendant ѓердани
[Pendant Големина] 27*10мм
[Бисер Тип] Слатководни бисери
[Бисер Боја] Природни Бела
[Бисер Големина] 8-9mm
[Бисер Облик] Ориз форма
[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти
[Метали Лента] 925 Sterling Silver
[Страна Камен] Никој
[Синџир Должина] 18inches/45см
[Пакет] Накит Кутија

Декларирани спецификации

Големина На Бисер:
8-9mm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Страна Камен:
бисер
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
57460738
Сертификат Број:
010128236548
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
27*10мм
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
Бренд Име:
Feige
is_customized:
Yes
бисер боја:
Бела

Комплементите на стоката

MY0214 Рог Кварц Двојно Кауција Конектор со Чисто Злато Боја на Капа и Спасување,Природен Камен Pendant за Изработка на Накит

ОписТочка Законик : MY0214Материјали : КаменБоја : ЦрнаГолемина на : Околу 40mmПол : УнисексПлаќање : Т / T / western

DEN 1044.00 1098.24

година мода топла продажба врвен квалитет на природен камен Празен триаголник шарм приврзоци за накит одлуки 6pcs/многу

Камен Големина : 33mm*31mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни Црвени оникс КаменMOQ : 6 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.393

DEN 687.00 763.20

Сина песок, камен приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените мода DIY додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

Добредојдовте на patronize нашата продавницаКамен Големина : 25мм*25мм*9mmБоја : Сина песокДупка : околу 1mmMOQ : 4 PCS

DEN 611.00 763.20