• Новак
Топла Продажба на нови 095420-0281 Гориво Железнички Притисок Олеснување Граничник Вентил За Nissan за Isuzu 0954200281

Топла Продажба на нови 095420-0281 Гориво Железнички Притисок Олеснување Граничник Вентил За Nissan за Isuzu 0954200281

DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен


Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#
.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ви благодариме за вашето разбирање. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Декларирани спецификации

Повторливост:
0954200281
Бренд Име:
GZKAIMIN
Hysteresis:
0954200281
Чувствителност:
0954200281
Резолуција:
0954200281
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
0954200281
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Мерен Опсег:
0954200281
Тип:
Пренос Притисок Сензор

Комплементите на стоката