• Новак
FYSARA Римски Numerial Тока Алки Жени Мажи Накит Пластовидно CZ Кристали Алки Шупливи Нараквици Неколку Луксузни Љубов Алки

FYSARA Римски Numerial Тока Алки Жени Мажи Накит Пластовидно CZ Кристали Алки Шупливи Нараквици Неколку Луксузни Љубов Алки

DEN 400.80
DEN 321.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.8 CM
Материјал : 361 L Нерѓосувачки Челик,Кубен циркони
Метална Боја : Роза златна боја/Златна боја/Челик боја
Погодна за жени/девојка/љубовник/Унисекс
парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .
Ние можеме да ве уверам.96 /парче ДОЛАРИ .
Тука, може да се најде на повеќето убави накит. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Пакување
Накит Одржување
Избегнувајте хемикалии за да се Избегне бања Избегне пот се Избегне несреќа полетување кога се спие Чисти со мека крпа Запечатени складирање Одделно складирање
.
Во исто време.68 /парче парче парче парче парче Нов Моден Дизајн Љубов Нараквица Со Шрафцигер Хривнија Femme За Жени Мажи Wristband Картер се Зголеми Златна Алка Завртка Хривнија парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци piec парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1.

Декларирани спецификации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
FYSARA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
SA79302
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
ЗА 58MM
дизајн:
Римската Нумеричка
боја:
злато во боја/розово злато боја/челик боја

Комплементите на стоката

Shuangshuo Прилагодливи Стрелка Алки Нараквици Жица Хривнија Femme Ткаенината Алки Едноставна Љубов Нараквици за Жените pulseiras

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / opp вреќаВр

DEN 72.00 120.00

Моден Најдобрите Наставници Подароци Љубов Срцето Алка Шик Црвено Јаболко Нараквици Наставник Партија Накит Учител во Училиште

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Закачам Хривнија Стил : Креативни, Сим

DEN 85.00 99.36

Нова Мода Накит Бесконечност Симбол Нараквици Вистински Кожен Појас Тока Осум Крстот Шарм Нараквици за Мажи Жени Накит за Подарок

Нова Мода Накит Бесконечност Симбол Нараквици Вистински Кожен Појас Тока Осум Крстот Шарм Нараквици за

DEN 69.00 97.92

2018 Трендовски Нови Пристигнување Висок Квалитет на Бакар Позлатен Злато Бренд за Накит Шарм Алка Злато-боја Метал Жените Нараквици

2018 Трендовски Нови Пристигнување Висок Квалитет на Бакар Позлатен Злато Бренд за Накит Шарм Алка Злато

DEN 239.04

XQ модни дами нерегуларни фацетирани сина камен камен хривнија пинк, green blue легура накит неколку подарок накит трговија на

hipping политика Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух

DEN 130.00 144.00

10pc Нова Мода Накит 5 Боја Прекрасна Буба Инсекти Прилагодливи Алка Хривнија За Мажите И Жените промет на Големо со Бесплатен

Нова Мода Прилагодливи Алки Се Меша Бојата Прекрасна Слон Глава Во Облик Алка За Мажите И Жените Промет

DEN 879.00 1099.20

Wbmqda Мода Гроздобер Шарм Бохемски Сребрена Боја Нараквици За Жените Корејски Стил Симпатична Риба Форма Хривнија Накит Накит

Пост Воздух Mail Да ИсточноЕвропски Земји, ЈужноАмерикански Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена...

DEN 120.00 170.88

ЈУН RUO Нови Пристигнување Топла Продаде Среќен Мајмун Алка 316L Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Роденденски Подарок Жена

БРЕНД : Засекогаш Љубов Мода НакитМАТЕРИЈАЛ : Т itanium S teelПОЗЛАТА : 18 K Вистински Злато & Платина ПозлатенГЛ

DEN 336.00 480.00