• Новак
MEEKCAT Добар Квалитет Златна Боја Pendant Срцето 3 Круг Шарм Нараквици Накит за Жените 2017 Нова Мода Женски Накит

MEEKCAT Добар Квалитет Златна Боја Pendant Срцето 3 Круг Шарм Нараквици Накит за Жените 2017 Нова Мода Женски Накит

DEN 272.64
DEN 139.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : никој Позлата : Злато Шалче (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Декларирани спецификации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
златен накит
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Дијаметар:
6.5 см
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
18k злато Шалче
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
26g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател

Комплементите на стоката

Топла Продаде Класичен Дизајн 3 Бои Убава И Елегантна Шупливи Римската Нумеричка Нараквици & Алки Од Нерѓосувачки Челик Закачам

69311916 2 Нараквици За Жените Позлата : 18 K Злато Позлатен Метали Тип на : Нерѓосувачки Челик1 Ние сме бесплат

DEN 204.00 239.52

ЈУН RUO Нови Пристигнување Топла Продаде Среќен Мајмун Алка 316L Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Роденденски Подарок Жена

БРЕНД : Засекогаш Љубов Мода НакитМАТЕРИЈАЛ : Т itanium S teelПОЗЛАТА : 18 K Вистински Злато & Платина ПозлатенГЛ

DEN 336.00 480.00

2018 316L не ' Рѓосувачки Челик Закачам Врежани димовска е работа на срцето Позитивни Инспиративни Мантрата Нараквици за Жени

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 2018 316 L не ' Рѓосувачки Челик Закачам Врежани димовска е работа на ср

DEN 1709.00 1798.56

Wbmqda Гроздобер Антички Злато Голема Ткаенината Нараквици Рака Додатоци Турски Широк Накит За Жените Бохемски Накит Бесплатен

html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.net / en / EMS Изразат 515 дена www

DEN 329.00 470.40

Wbmqda Мода Гроздобер Шарм Бохемски Сребрена Боја Нараквици За Жените Корејски Стил Симпатична Риба Форма Хривнија Накит Накит

Пост Воздух Mail Да ИсточноЕвропски Земји, ЈужноАмерикански Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена Контак

DEN 120.00 170.88

2018 Нови Пристигнување Накит Шарм Бакар Позлатен Златна Алка Со Кристално Стакло Злато-боја Метал Жените Хривнија Популарни

2018 Нови Пристигнување Накит Шарм Бакар Позлатен Златна Алка Со Кристално Стакло Златобоја Метал Жените

DEN 189.00 258.24

Нова Мода Накит Нерѓосувачки Челик Хривнија Кристал Љубов Алки Слатка Романтична Дизајн Златна Боја Хривнија За Жени И Мажи

11921 224474ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!СпецификацииИме на производF ootprints на љубовта

DEN 268.80

2018 Трендовски Нови Пристигнување Висок Квалитет на Бакар Позлатен Злато Бренд за Накит Шарм Алка Злато-боја Метал Жените Нараквици

2018 Трендовски Нови Пристигнување Висок Квалитет на Бакар Позлатен Злато Бренд за Накит Шарм Алка Злато

DEN 239.04