• Новак
26650 18650 16340 14500 10400 Батерија на Универзален Полнач со USB Полнач за батеријата

26650 18650 16340 14500 10400 Батерија на Универзален Полнач со USB Полнач за батеријата

DEN 184.80
DEN 176.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Држачи За Функција :
Влез : DC 5.0 V=1 A MAX
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V=0.75 A
стабилизирање на полнење на чекање
Низок напон се стабилизира
Овој полнач е во можност да го наплаќаат 18650, 16340, 14500, 26650 батеријата
Обезбеди батеријата е целосно наполнета
Полнењето ќе се обратат на црвено светло, Целосно наполнет ќе се обратат на зелено светло
Тежина : 35g/pc

Декларирани спецификации

сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Sofirn
Употреба:
за фенерче

Комплементите на стоката

Целосна Бакар Core Подножјето На Возилото Линија Plug Линија Подот Светилка, Табела Светилка Нога Вклучите Кабелот За Напојување

Целосна Бакар Core Подножјето На Возилото Линија Plug Линија Подот Светилка, Табела Светилка Нога Вклучите

DEN 879.00 955.20

Jiguoor Тиква Фенер Опција ноќта на Вештерките Карневал Преносни Хартија Фенер Количка за LED Светло ноќта на Вештерките Партија

Опис : Монтирани со крушка во внатрешноста.Материјал : Хартија + пластични + жицаБоја : Бела / Црна / Виол

DEN 113.28

Топла Продажба Батеријата Адаптер Конвертор Адаптер Случај За 2xAA Да D Големина Светло Преносни Осветлување Додатоци за Електроника

Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте с�

DEN 85.00 100.32