• Новак
Индивидуални Логото име Прилагодено СТП А5 Лаптоп Лабава лист Дневник Гроздобер Спирала на Кодови Врзивно средство за Статистика Кожа Прстени Лидер Подарок

Индивидуални Логото име Прилагодено СТП А5 Лаптоп Лабава лист Дневник Гроздобер Спирала на Кодови Врзивно средство за Статистика

DEN 566.40
DEN 521.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Главно се ангажирани во производство на канцелариски стоки, вклучувајќи ги и СТП faux кожа лаптоп, вистинска кожа лаптоп, фонтана пенкало, молив случај и поднесе носителот, итн.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плати дополнителни превозот цена(3-5 работа дена за да стигне до вас ) и контакт *Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Контакт со нас на : *Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања. Повратни информации : * ве Молиме e-mail мене пред да замине негативни повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница!. *Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. Каде квалитетот на производот и углед се целосно заштитени, ве молиме да се чувствуваат удобно да се купат и да се користат.
Испорака : *ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Гаранција : * Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; *Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорачан; *Пред да се испрати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални информации. *Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ние може да се печати било логото или името на својата маска, вие само треба да обезбеди high definition слика на услугата на купувачи, и ние ќе го стори останатото за вас!
Ласерско Гравирање
Детали :

За нас :
*Hangzhou Gangfeng Канцелариски Ко.

Декларирани спецификации

Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Магнетно
Со Заклучување:
No
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Бренд Име:
PAPERBOAT
Внатрешните Страници:
80 Листови
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
NB098
Тип:
Составот Книга
покрие големина:
23.5*17 cm
Paper Size:
21*14 см
Магнетно:
Копче
Материјал:
СТП/Faux кожа

Комплементите на стоката

До 2015 Нов Лаптоп Хартија Училиште Книга Класичен Гроздобер Европски Стил Секојдневно Белешка Добар Квалитет Подарок А5 Бесплатен

До 2015 Нов Лаптоп Весник Дневник, Книгата СТП Кожа Покрие Лабава Лист Празно Гроздобер Секојдневно Подар

DEN 383.00 407.52

Нови 2018 Лаптоп Луксузни Квалитет На Излет Блок За Цртање Дневник Забелешка Книга Kawaii Весник Канцелариски Училиште Алатки

[xlmodel][производи][41051] ПРЕПОРАЧУВАМ[xlmodel][фото][0000] ФОТОГРАФИИ ЛИСТА[xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ПОВ

DEN 547.00 575.52

Мини Симпатична Прекрасна Боја на Хартија Смајли Весник Лаптоп Kawaii Цртан филм Hardcover Дневник Notepad Училиштето Обезбедува

Функција : Materail : хартијаГолемина на : 13*8*1.5 см (тоа не е големо)Страница : на околу 100 странициПакет : opp пак

DEN 184.00 216.00

Достав scrapbooking хартија Децата рачно изработени Шарени хартија, 10 Листови/многу Мека DIY Хартија за Занает оригами Училиште

Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево Кина, П

DEN 130.00 212.16

Нова рачно изработени вистинска кожа весник гроздобер лаптоп B6 големина заклучување на патници лаптоп лабава-лист kraft хартија

Ако го купите , ние ќе подарок присутни додека да продаваат надвор.Ако го купите, можете да ја пораката ш

DEN 1243.20

Лаптоп Б5 А5 А6 Внатре Страница Dot Matrix Месечен План Празно Решетки Хоризонтална Линија Месечен План Канцелариски Осум Страници

Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Нашите очек

DEN 119.00 150.72