• Новак
Din Железнички Молња заштитник 1P 385V surge protector Молња arrester домаќинство 10-20KA 20-40KA 30-60KA 40-80KA

Din Железнички Молња заштитник 1P 385V surge protector Молња arrester домаќинство 10-20KA 20-40KA 30-60KA 40-80KA

DEN 129.12
DEN 129.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

боја:
10-20KA, 20-40KA, 30-60KA, 40-80KA
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
LGE-Б
Гаранција:
1
Карактеристики:
Други
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с�

DEN 521.00 578.40

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

1pcs 16mm L37 Авион Цинк Легура Метал Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање

Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Приближната превозот времето во различни земји п�

DEN 96.00 100.80