• Новак
1pcs Нови PanelView Плус 1500 2711P-T15 2711P-T15C15B1 2711P-T15C15B2 2711P-T15C15D1 2711P-T15C15D2 Заштитна фолија / Touchpad

1pcs Нови PanelView Плус 1500 2711P-T15 2711P-T15C15B1 2711P-T15C15B2 2711P-T15C15D1 2711P-T15C15D2 Заштитна фолија / Touchpad

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен

Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас . Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Повратни информации
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
Испорака
1.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !
.
Плаќање
1.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Никој
сертификација:
CE
Гаранција:
3 месеци
Број На Модел На:
PanelView Плус 1500
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

220v безжичниот далечински управувач вклучите пумпа за вода моторни контролер 30a одбор за контрола висока моќност далечински

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Отстранете : Моќта на државата, п

DEN 1889.00 2698.56