• Новак
Топла Завеса се Префрлите 110V-250V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот Слепи Ѕиден Прекинувач

Топла Завеса се Префрлите 110V-250V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот

DEN 1256.16
DEN 1005.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Топла Завеса се Префрлите 110 V-250 V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот Слепи Ѕиден Прекинувач
6 Банда Завеса префрлување може да се контролираат два завеси. Постојат 6 копчиња на прекинувачот. Две копчиња може да го вклучите/исклучите завеса.Две копчиња се отвори на завеси. Две копчиња затворете ги завесите.
Банда =Копчето 1 Банда=1 Копче 2 Банда=2 Копчиња 3 Банда=3 Копчиња
1 Начин = 1 вклучете контрола 1 светилки 2 Начин = 2 прекинувачи контрола 1 светилка заедно

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Бренд Име:
wallpad
Карактеристики:
6 Банда Допир Префрлате
Број На Модел На:
допрете префрлате
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
12 Години
Механички Живот:
10000000
Големина:
86mm*86mm
LED:
led индикатор
Панел Материјал:
Калено Стакло, 0.7 мм дебел Бакар, Чиста КОМПЈУТЕР
сертификација:
CCC, CE, БС
Гаранција:
2 години
ОЕМ:
Прифатена
функцијата 2:
6 Банда Допир Контрола Префрлате

Комплементите на стоката

1pcs 30мм Водоотпорен Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Шарени LED Светло Грее Автомобил Рог Автоматско

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ве молиме да оставите позитивен �

DEN 521.00 521.28

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с�

DEN 521.00 578.40

220v безжичниот далечински управувач вклучите пумпа за вода моторни контролер 30a одбор за контрола висока моќност далечински

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Отстранете : Моќта на државата, п

DEN 1889.00 2698.56