• Новак
1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+ 1Transmitter 4071

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

DEN 1002.24
DEN 902.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој тип сакате, кога ќе се направи нарачка. (1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). (Фабрички Оригинални прилагодувања е Еден, ве молиме, Изберете ја функцијата или Промена со себе.
Ви благодариме за вашиот вид разбирање!
1 ПОСТАВИ Нови 220 V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+ 1 Transmitter 4071
Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!
Спецификација :
1. Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V Излезна Струја : 10 A Реле : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC Чувствителност : -105 d Bm Оперативни Температура : -40'C ~ +80'C Големина : 55 mm x 30 mm x 18 mm Излез начин : Бутване, Авто -заклучување е Прилагодлив Работа/излез начин : за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи/НА, притиснете на истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Delete remote control метод : Чувајте притискање на учење копчето за за околу 8 секунди, индикаторот светлина филтерот за да го исклучите, а потоа кодот што научивме досега ќе бидат избришани.
Пакет се Вклучени : 3 x Приемникот 1 x Предавателот. Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527 чип со различни код безжичен далечински контролер. Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА, олабави вашиот прст е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Бренд Име:
MITI
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
Нови

Комплементите на стоката

AC220V Мини Големина Радио Далечински Управувач Осветлување Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Системот за Учење Код Еден Toggle Latched 315/433MHZ

еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувачАвто заклучување / SelfLatched : притиснете едно ко�

DEN 656.00 729.12

година Нови Отворено Photocell светлина Switch бел ден Мрак До Зори Сензор за Светло прекинувач за Светло Контрола на Прекинувачи

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка

DEN 417.00 502.08