• Новак
AC220V 110V Ѕид Панел Далечински Предавателот 2 Копчето Леплива Smart Home Соба Дневна Соба и Спалната соба Безжичен Далечински 315mhz433Mhz

AC220V 110V Ѕид Панел Далечински Предавателот 2 Копчето Леплива Smart Home Соба Дневна Соба и Спалната соба Безжичен Далечински

DEN 733.92
DEN 660.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Ви благодариме за вашиот вид разбирање!
110 V 220 V 1 CH Приемник Предавателот RF Безжичен Далечински Switch Teleswitch Далечински Бесплатен Превозот
Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!
Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 100/300ft Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 или 433 Напојување : 1 X 12 V/27 A (НЕ се вклучени) Декодирање : Фиксиран код, лемење Приемник Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V Реле : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC Работа Напон Спектар на Реле : AC 110-240 V или DC 0-28 V Чувствителност : -105 d Bm Температурата на работа : -10'C ~ 60'C Големина : 55 mm x 24 mm x 17 милиметри Контрола на Владата за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи/НА .
Постојат 2 вида на напон се достапни : available :
220 V и 110 V.1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател ) (Фабрички Оригинални прилагодувања е Еден , ве молиме, Изберете ја функцијата или Промена со себе.(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). Ако немате било коментар или одговор, ние ќе го избере случајно испраќаат.) Пакет се Вклучени 2x Приемник 1x Предавателот. Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој тип сакате, кога ќе се направи нарачка. Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА. Latched/Интер-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете други копче->Исклучување Притиснете едно копче работи/НА ,притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ .

Декларирани спецификации

боја:
110V 315MHZ, 110V 433MHZ, 220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Број На Модел На:
SKU6912
Карактеристики:
AC 110V 220V Далечинска Контрола
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

Топла Завеса се Префрлите 110V-250V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот

Топла Завеса се Префрлите 110 V250 V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Заве

DEN 1005.00 1256.16

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с

DEN 521.00 578.40

1pcs 30мм Водоотпорен Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Шарени LED Светло Грее Автомобил Рог Автоматско

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ве молиме да оставите позитивен

DEN 521.00 521.28

Дом-Монтирани Префрлување Напојување Панел, 86-Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутија Панел, PC 220V 10A

ДомМонтирани Префрлување Напојување Панел, 86Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутиј

DEN 420.00 467.04