• Новак
Оригинални нови посебни продажба на висока прецизност нов сензор XS2M18MB230L1 за обезбедување на квалитет (SWITCH)

Оригинални нови посебни продажба на висока прецизност нов сензор XS2M18MB230L1 за обезбедување на квалитет (SWITCH)

DEN 1487.52
DEN 1413.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA).
Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Сензор
сертификација:
CQC
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
XS2M18MB230L1
Гаранција:
30 ДЕНА
Материјал:
Пластични
тековната:
100A

Комплементите на стоката

AC220V Мини Големина Радио Далечински Управувач Осветлување Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Системот за Учење Код Еден Toggle Latched 315/433MHZ

еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувачАвто заклучување / SelfLatched : притиснете едно ко�

DEN 656.00 729.12

220v безжичниот далечински управувач вклучите пумпа за вода моторни контролер 30a одбор за контрола висока моќност далечински

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Отстранете : Моќта на државата, п

DEN 1889.00 2698.56

Дом-Монтирани Префрлување Напојување Панел, 86-Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутија Панел, PC 220V 10A

ДомМонтирани Префрлување Напојување Панел, 86Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутиј

DEN 420.00 467.04

година Нови Отворено Photocell светлина Switch бел ден Мрак До Зори Сензор за Светло прекинувач за Светло Контрола на Прекинувачи

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка

DEN 417.00 502.08