• Новак
Оригинални нови RV202YN 15S B302 B103 B104 B203 еден potentiometer (SWITCH)

Оригинални нови RV202YN 15S B302 B103 B104 B203 еден potentiometer (SWITCH)

DEN 2255.52
DEN 2143.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA).
Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
Телото ширина 20 MM висока 9.5 ММ се справи со конец должина 15 MM пречник од 6 MM монтажа дупка 9 MM

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Гаранција:
30 ДЕНА
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
RV202YN 15S B302 B103 B104 B203
Карактеристики:
potentiometer /прекинувач
Материјал:
Пластични
тековната:
100A

Комплементите на стоката

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

година Нови Отворено Photocell светлина Switch бел ден Мрак До Зори Сензор за Светло прекинувач за Светло Контрола на Прекинувачи

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка

DEN 417.00 502.08

AC220V Мини Големина Радио Далечински Управувач Осветлување Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Системот за Учење Код Еден Toggle Latched 315/433MHZ

еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувачАвто заклучување / SelfLatched : притиснете едно ко

DEN 656.00 729.12