• Новак
6pcs 10A 660V IP55 1NO 1NC Црвено Печурки Авто-Заклучување Итни Стоп им Помогнам на Копчето Pushbutton Switch LAY7 (PBCY090) LAY37

6pcs 10A 660V IP55 1NO 1NC Црвено Печурки Авто-Заклучување Итни Стоп им Помогнам на Копчето Pushbutton Switch LAY7 (PBCY090)

DEN 895.68

Достапност
Производот е достапен


6pcs 10 A 660 V IP55 1 NO 1 NC Црвено Печурки Авто-Заклучување Итни Стоп им Помогнам на Копчето Pushbutton Switch LAY7 PBCY090 LAY37
Номинална Изолација Напон : 660 V
Номинална Топлинска Струја : 10 A
Номинална работен напон : 24 V,48 V,110 V,220 V, 380 V
Механички Животен Век : повеќе од 3000000 пати
Копчето Дијаметар : 40mm
Висина : 69mm
Заштита ниво : IP55
Пакување : 6pcs

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
LAY7 PBCY090 LAY37
Карактеристики:
Заштита Ниво
Материјал:
Пластични
Гаранција:
-1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
10A
сертификација:
CCC

Комплементите на стоката

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110-250V Push Копчето Светлина Switch Плоча ,Бесплатен

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110250 V Push Копчето Светлина Switch П

DEN 539.00 1056.00

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с

DEN 521.00 578.40

Топла Завеса се Префрлите 110V-250V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот

Топла Завеса се Префрлите 110 V250 V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Заве

DEN 1005.00 1256.16