• Новак
Висок Квалитет на Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи 220V Реле Излез Радио RFBlack Предавателот и Приемникот 315Mhz /433Mhz Нови

Висок Квалитет на Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи 220V Реле Излез Радио RFBlack Предавателот и Приемникот 315Mhz

DEN 1074.72
DEN 967.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Учење : притиснете го учење switch да се ослободи, зелено светло, а потоа притиснете било кое копче за да научат, зелена светлина блесна исклучување по завршувањето на копчето за да се научат, клучот може да ја контролираат работата. Програмата default 1000 копче е вкупниот копче. Прирачник прекинувач и далечинскиот управувач се слободни да се контролираат, не се во конфликт со едни со други., директно поврзан со две бели линии на сликата, се сеќавам дека прирачник прекинувач не може да се поврзе било кој друг линија. 5, Бутване , self - locking, интер-заклучување три видови на режимот опции.
Пакет се Вклучени : (433mhz и 315 mhz се достапни, Ако нема потреба. Прирачник прекинувач : погоден за стари прекинувач; рокер прекинувач; брод прекинувач; најчесто се користат 86-тип на прекинувач, итн. Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по исклучување, тоа јасно успех. Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач. ние ќе испрати 315 mhz)
3 x Приемник
1 x Предавател(батерија, не се вклучени)
. Овој производ има високи перформанси, мала големина, лесно да го инсталирате, е идеален избор за модифицирани smart home контрола. Далечинска контрола и прирачникот на 220 V интелигентни вклучете инструкции : 1.Инсталации дијаграм :
2.Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производ.

Декларирани спецификации

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
SKU6581
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
0-500M
Гаранција:
1
Карактеристики:
AC220V прирачник smart далечински управувач префрлате
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола

Комплементите на стоката

1pcs 30мм Водоотпорен Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Шарени LED Светло Грее Автомобил Рог Автоматско

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ве молиме да оставите позитивен �

DEN 521.00 521.28

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110-250V Push Копчето Светлина Switch Плоча ,Бесплатен

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110250 V Push Копчето Светлина Switch П�

DEN 539.00 1056.00

Топла Завеса се Префрлите 110V-250V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот

Топла Завеса се Префрлите 110 V250 V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Заве

DEN 1005.00 1256.16