• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Оригинални алпска АЛПИТЕ 500 Алпска 6 cm директно potentiometer B10K вратило должина 20MM

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Оригинални алпска АЛПИТЕ 500 Алпска 6 cm директно potentiometer B10K вратило должина 20MM

DEN 457.92

Достапност
Производот е достапен


0123456789

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
111
тековната:
25A
сертификација:
RoHS,CCC
Гаранција:
Соја
Карактеристики:
Соја
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип На Прекинувач:
Влијание Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Директно слајд potentiometer

Комплементите на стоката

Дом-Монтирани Префрлување Напојување Панел, 86-Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутија Панел, PC 220V 10A

ДомМонтирани Префрлување Напојување Панел, 86Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутиј

DEN 420.00 467.04

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с

DEN 521.00 578.40

220v безжичниот далечински управувач вклучите пумпа за вода моторни контролер 30a одбор за контрола висока моќност далечински

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Отстранете : Моќта на државата, п

DEN 1889.00 2698.56