• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Тајван универзална миксер слајд potentiometer 7.3 cm двојно B100Kx2 оска долго 20mm

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Тајван универзална миксер слајд potentiometer 7.3 cm двојно B100Kx2 оска долго 20mm

DEN 228.96

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Гаранција:
11
Материјал:
Алуминиум Легура
тековната:
10A
Број На Модел На:
11
Карактеристики:
11
сертификација:
CCC,RoHS
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Комплементите на стоката

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110-250V Push Копчето Светлина Switch Плоча ,Бесплатен

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110250 V Push Копчето Светлина Switch П

DEN 539.00 1056.00