• Новак
1pcs Нови PanelView Плус 1500 2711P-T15 2711P-T15C15D6 2711P-T15C15D7 2711P-RDT15C Заштитна фолија / Touchpad

1pcs Нови PanelView Плус 1500 2711P-T15 2711P-T15C15D6 2711P-T15C15D7 2711P-RDT15C Заштитна фолија / Touchpad

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен


4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
Повеќе од една е дозволено.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !
.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Повратни информации
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
Испорака
1.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay.
Плаќање
1.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Никој
сертификација:
CE
Гаранција:
3 месеци
Број На Модел На:
PanelView Плус 1500
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

1pcs 30мм Водоотпорен Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Шарени LED Светло Грее Автомобил Рог Автоматско

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ве молиме да оставите позитивен

DEN 521.00 521.28

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с

DEN 521.00 578.40

Висок Квалитет на Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи 220V Реле Излез Радио RFBlack Предавателот и Приемникот 315Mhz

Учење : притиснете го учење switch да се ослободи, зелено светло, а потоа притиснете било кое копче за да нау

DEN 967.00 1074.72

Топла Завеса се Префрлите 110V-250V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Завесата на Прозорецот

Топла Завеса се Префрлите 110 V250 V Wallpad Луксузни Бела Кристално Стакло Панел 6 Копчиња за Контрола на 2 Заве

DEN 1005.00 1256.16