• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ АЛФА Hua, 7.3 cm права, potentiometer B250KX2, вратило должина 25MM

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ АЛФА Hua, 7.3 cm права, potentiometer B250KX2, вратило должина 25MM

DEN 432.48

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Број На Модел На:
111
тековната:
25A
сертификација:
RoHS,CCC
Гаранција:
Соја
Карактеристики:
Соја
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип На Прекинувач:
Влијание Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Комплементите на стоката

220v безжичниот далечински управувач вклучите пумпа за вода моторни контролер 30a одбор за контрола висока моќност далечински

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Отстранете : Моќта на државата, п

DEN 1889.00 2698.56

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24