• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ АЛПИТЕ бренд 3.5 см лизгачки potentiometer со централно позиционирање на една врска, B10K, 20MM оска

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ АЛПИТЕ бренд 3.5 см лизгачки potentiometer со централно позиционирање на една врска, B10K, 20MM оска

DEN 152.64

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Гаранција:
11
Материјал:
Алуминиум Легура
тековната:
10A
Број На Модел На:
11
Карактеристики:
11
сертификација:
CCC,RoHS
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Комплементите на стоката

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

220v безжичниот далечински управувач вклучите пумпа за вода моторни контролер 30a одбор за контрола висока моќност далечински

1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Отстранете : Моќта на државата, п

DEN 1889.00 2698.56

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110-250V Push Копчето Светлина Switch Плоча ,Бесплатен

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110250 V Push Копчето Светлина Switch П�

DEN 539.00 1056.00