• Новак
Areyourshop Push Копчето Мини 12mm Црвено Водоотпорен Еден вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни Копчето Круг Вклучете DC 36V/2A

Areyourshop Push Копчето Мини 12mm Црвено Водоотпорен Еден вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни Копчето Круг Вклучете DC 36V/2A

DEN 103.20
DEN 103.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Облик : Исто како и сликата се покаже
1. Монтажа Намали Дупка : 12mm
2. Водоотпорен Одделение : IP67
3. Тело Материјал : PBT
4. Терминал Напишете : Лемење
5. Работата Тип : Еден (притисни-на, Отпуштете го копчетонадвор од себе)
7. Глава Облик : Топка
8. Вклучете Оценка : DC 36 V/2 A
9. Pin број : 2 Pin
10.Контакт Конфигурација : 1 NO
Карактеристики :
1. Направени на PBT пластични материјали, силни и издржливи.
2. На високо-одделение изглед и убаво чувство на допир.
3. Усвојување на гумени прстен и хексагонална орев фиксни, анти прашина и водоотпорен,
што го прави одличен за Надворешна/Автомобил/Морски употреба.
4. Бакар сребро позлата терминали за добри проводници својства.
5. Метал копчето главата трајни производи за долгорочна притиснете.
Пакет се вклучени :
2/8 Pcs Црна
(Имаме голем број на Акции.ако ви требаат повеќе. ве молиме контактирајте со нас.)

Декларирани спецификации

боја:
2 парчиња Црна, Црна 8Pcs
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
I011-A276-Blk
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
Карактеристики:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
1A
Материјал:
Пластични
Обликот:
исто како и сликата се покаже
Монтажа Намали Дупка:
12mm
водоотпорен одделение:
IP67
Тело Материјал:
PBT
Терминал Вид:
Лемење
Глава форма:
Топката
Вклучете оценка:
DC 36V/2A
Pin Број:
2 Pin
сертификација:
n

Комплементите на стоката

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110-250V Push Копчето Светлина Switch Плоча ,Бесплатен

Wallpad Топла Продажба Луксузни Плоштадот 1 Банда 2 Начин Кози Кафеава Кожа AC 110250 V Push Копчето Светлина Switch П

DEN 539.00 1056.00

Дом-Монтирани Префрлување Напојување Панел, 86-Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутија Панел, PC 220V 10A

ДомМонтирани Префрлување Напојување Панел, 86Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутиј

DEN 420.00 467.04