• Новак
5PCS/МНОГУ RJ13 прецизност прилагодливи potentiometer, вертикална 500 Европската отпор вредност 1K, отпор вредност 2K, отпор val

5PCS/МНОГУ RJ13 прецизност прилагодливи potentiometer, вертикална 500 Европската отпор вредност 1K, отпор вредност 2K, отпор

DEN 508.80

Достапност
Производот е достапен


500 евра 1 K и 2К 5 K отпор, о, стоката се фотографирани ве молиме имајте во предвид потребните отпор

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
111
тековната:
10A
Карактеристики:
Georgette
сертификација:
CCC,RoHS
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
Georgette
Potentiometer Тип:
Органски Цврсти Potentiometer

Комплементите на стоката

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојно-за да се Префрлате Прекинувач,

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Три Отворени Двојноза да с

DEN 521.00 578.40