• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Направени во Кина 6 cm директно лизгачки potentiometer, со прашина-доказ филм, A10Kx2 оска долго, 20mm

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Направени во Кина 6 cm директно лизгачки potentiometer, со прашина-доказ филм, A10Kx2 оска долго, 20mm

DEN 127.20

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Гаранција:
11
Материјал:
Алуминиум Легура
тековната:
10A
Број На Модел На:
11
Карактеристики:
11
сертификација:
CCC,RoHS
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Комплементите на стоката

1pcs 16mm L37 Авион Цинк Легура Метал Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање

Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Приближната превозот времето во различни земји п�

DEN 96.00 100.80

1 ПОСТАВИ Нови 220V 110V Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Бутване/Авто-заклучување на 2 Начини Светилка Далечински Управувач Switch 3 Приемник+

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Ве молиме да ни остават коме

DEN 902.00 1002.24

Дом-Монтирани Префрлување Напојување Панел, 86-Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутија Панел, PC 220V 10A

ДомМонтирани Префрлување Напојување Панел, 86Монтирани Бела, Водоотпорен Штекер Флип Водоотпорен Кутиј

DEN 420.00 467.04