• Новак
180W 24V 7А Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V да DC24V Трансформатор за LED Лента Светлина Модул Екранот

180W 24V 7А Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V да DC24V Трансформатор за LED Лента Светлина Модул

DEN 1718.40
DEN 876.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме!
.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата. Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ви благодариме!! )
2).5 А 180 W Префрлување Напојување Опис на Производот : Таа 's сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Текст : AC110-240 V 50/60 Hz Излез стави : 24 V DC 7.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .
Повратни информации :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат. Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
S-180-24
is_customized:
Yes
Излез Тип На:
Dual
Излезна Моќност:
101 - 200W
Излезниот Напон:
24v
Излезна Струја:
7.5 А
Влезен Напон:
110-220v

Комплементите на стоката