• Новак
100W 24V 4А-Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V да DC24V Трансформатор за LED Лента Светлина Модул Екранот

100W 24V 4А-Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V да DC24V Трансформатор за LED Лента Светлина Модул

DEN 1564.80
DEN 798.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .
Повратни информации :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми. Ви благодариме!
.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.

Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата.2 100 W Префрлување Напојување Опис на Производот : Таа 's сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Текст : AC110-240 V 50/60 Hz Излез стави : 24 V DC 4. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.2 НА Одобренија : 3 C/ФК/CE 100% полно оптоварување горат-во тест Заштита : преоптоварување/ над напон/ краток спој Ладење страна на слободен воздух конвекција Гаранција : 1 година, Големина : 199 x 99 x 42(mm) Безбедност на Усогласеност : CE /Rohs Широко се користи во Индустриска автоматизација, LED вградна светилка, LED таванот светлина,Led светлина, LED дисплеј,комуникации итн.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
S-100-24
Излезна Струја:
4.2 A
is_customized:
Yes
Излез Тип На:
Dual
Излезниот Напон:
24v
Излезна Моќност:
51 - 100W
Влезен Напон:
110-220v

Комплементите на стоката